Rębaki Mobilne


Jeżeli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, czy też zajmujemy się wyrębem drzew w lasach warto skorzystać z maszyn, jakie rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeżeli możemy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, czy też pozbyć się produktów powstających w związku z pracą stolarską pożądane byłoby postawić na innowacyjne rębaki do drewna. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak też elektrycznie zapewniają doskonałą wydajność, i mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej oraz sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, czy też żywopłotów.

Dostawcy proponują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, możemy skorzystać z maszyn tarczowych, oraz śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, a także są bezproblemowe w użytku. Zdołają z nich korzystać zarówno fachowi pracownicy tartaków i zakładów stolarskich, jak też prywatni klienci, jacy zdołają uporządkować swoją działkę, czy też przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, czy też innego typu wyrobów pożądane byłoby już dzisiaj zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o wybornych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne bądź mobilne dają piękne możliwości.