Co to są sole lecznicze


Na europejskim rynku w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo firm realizujących takie inwestycje jak groty, oraz sauny solne. Jedna jest jednakże firma, jaka do takowych zleceń podchodzi faktycznie kompleksowo i profesjonalnie. Usługodawca oferuje obiekty wykonane z oryginalnej soli himalajskiej, soli z Morza Martwego, oraz soli z Morza Czarnego. Każdy z nadmienionych surowców posiada certyfikaty zaświadczające o parametrach.

Oprócz tego firma stawia na wysokiej klasy generatory solne, które emitują specjalną mgiełkę do groty. Takowe generatory, służą inhalacji i dostarczane są przez solidną, niemiecką firmę. Poza tym, oferent przygotował niezwykle szeroką gamę obiektów. Wybierać możemy spośród modeli tradycyjnych, białych, oraz nowoczesnych.

Wszystkie wyposażone są w tężnie, bądź również w systemy oświetleniowe najwyższej klasy imitujące gwiaździste niebo, bądź również stalaktyty Badesalz. O ile jednakże chodzi o tężnie, przypominają one wodospady, zdołają mieć też formę fontanny, albo ścianek wodnych. Firma korzysta ze specjalnych solnych cegieł w kolorach pomarańczowym, różowym i czerwonym. Prezentują się one nadzwyczajnie efektownie, tworząc wyborną aranżację wnętrza groty.

Usługodawca jest w stanie wykonać zarówno inne obiekty z solnych komponentów. Mogą to być lady recepcyjne, bądź również biurka. Sól to nieoceniony surowiec, który wzmocni odporność, a zarówno zadba o doświadczony relaks. Oferta dostawcy grot jest w głównej mierze skierowana do punktów SPA, hoteli, oraz uzdrowisk, które chcą poszerzyć zakres swoich usług.